"Pūsta vaikystė" batonėlis - 6vnt (300g)

Kokio skonio tavo vaikystės prisiminimai?

Mūsų tai saldūs, traškūs ir kupini gėrybių!

Ar pamenate vaikystėje būdavo tokie karamele, ar cukraus sirupu sulipinti spragėsiai į bokštelį? Praeitą vasarą galvojant apie naujienas, Agnei netikėtai išlindo šis vaikystės skonis ir taip įsitrigo galvoje, kad nerado ramybės, kol nepradėjo atkurinėti šio prisiminimo bandymuose. Žinojo, kad nei cukraus, nei sausainių deserte nebus, tik tą stiprų saldžiosios vaikystės skonį norėjosi pasiimti. Taip atradome pūstus burnočius, kurie kiek priminė vaikystėje valgytus spragėsius, sumaišėme skaniausią lipnią karamelę iš eko datulių ir žemės riešutų, o kad desertas tikrai būtų gėrybiškas įbėreme pistacijų ir maistingųjų chia sėklų. Gavosi! Toks saldus, traškus, ir ryškus kaip pati vaikystė! p.s. dar pamirkėme į mūsų pagamintą vegan šokoladą. O je! Už lipnių pirštelių vaikystę!

Read more
10,00 € (su PVM)
Aprašymas

Sudedamosios dalys: datulių sirupas*, žemės riešutai, pūstų burnočių sėklos (4,5%), pistacijos, ispaninio šalavijo (chia) sėklos, kokoso aliejus, kakavos sviestas, kakava, Himalajų druska. Gali būti kitų riešutų ir sezamų pėdsakų.

*Sertifikuoti ekologiški ingredientai.

Maistingumo deklaracija 100g: Energinė vertė: 2079KJ / 497Kcal, riebalai 32.8g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 13.8g, angliavandeniai 40.6g, iš kurių cukrų 20.8g, baltymai 8.8g, druska 0.04g.

Read more
Papildoma informacija

Menu